Czym się zajmujemy?

Kubicki Entertainment od ponad 15 lat zajmuje się szeroko rozumianą działalnością muzyczna. Organizujemy koncerty największych Gwiazd muzyki rockowej, z silnym akcentem na wirtuozów gitary instrumentalnej, zarówno polskiej, jak i światowej.

Zapewniamy najlepszych Artystów na najważniejszych imprezach gitarowych, jak Thanks Jimi Festival, czy Satyrblues, a także organizujemy kliniki gitarowe, pokazy technik gitarowych oraz spotkania z muzykami na ternie całego kraju. W razie konieczności, zapewniamy najlepsze systemy nagłośnieniowe, pełny backline dla muzyków oraz wszelkie potrzebne instrumenty.

Kubicki Entertainment jest także wytwórnią płytową, która wydaje albumy starannie dobranych gitarzystów, którzy cieszą się popularnością i estymą wśród miłośników muzyki rockowej. Nasze wydawnictwa cechuje najwyższy poziom nie tylko muzyczny, ale także graficzny i produkcyjny. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi Artystami z dziedziny projektowania okładek płytowych, grafiki, fotografii oraz plastyki.

Nasza Firma współpracuje na stałe z Magazynem Gitarzysta, Magazynem Perkusista, oraz projektem Bochnia Rock!